City Hotel West Frankfurt City Centre

Moselstr. 35, 60329 Frankfurt nad Menem, Niemcy

  • Do 4 osób
  • Do 29 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

City Hotel West Frankfurt City Centre ma średnią ocenę gości 2,3/10 (317 opinii). Odległość od centrum wynosi 1,12 km. Obiekt zapewnia gościom m.in. bar, pokoje rodzinne oraz bezpłatne Wi-Fi.

City Hotel West to hotel w centrum Frankfurtu nad Menem, z 25 pokojami.

Pokoje i wyposażenie

Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami ma prywatną łazienkę. W pokoju znajdują się telewizja kablowa, minibar, czajnik elektryczny, biurko oraz szafa lub garderoba. Zadbano też o bezpłatne Wi-Fi i widok.

Udogodnienia obiektu

Na miejscu działa bezpłatne Wi-Fi w całym obiekcie. O poranku serwowane jest śniadanie w formie bufetu w godzinach 07:00-10:00. Dostępny jest także bar, obsługa pokoju, usługi konsjerża, przechowalnia bagażu, pralnia chemiczna oraz parking w garażu.

Lokalizacja i dojazd

Najbliżej położona jest stacja metra Hauptbahnhof, oddalona o 150 m. Dworzec Frankfurt Central Station znajduje się w odległości 200 m, a lotnisko we Frankfurcie leży 10 km od obiektu.

Atrakcje w okolicy

  • Städel Museum - 850 m
  • Main Tower - 1 km
  • Goethe House - 1,1 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~225 zł

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

  • prywatna łazienka
  • wyciszenie
  • czajnik elektryczny

2 osoby25 m²prywatna łazienka

City Hotel West Frankfurt City Centre - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • pokoje dla rodzin
  • pokoje dla niepalących
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • bar
  • sprzątanie codzienne
  • recepcja czynna całą dobę
  • serwis pokojowy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, przy czym może być naliczana dodatkowa opłata.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Przed przyjazdem trzeba zapłacić wymaganą przedpłatę przelewem.

Po rezerwacji personel obiektu przekaże gościom szczegółowe informacje.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „City Hotel West Frankfurt City Centre”?

Zameldowanie: od 15:00 do 23:30. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy City Hotel West Frankfurt City Centre oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „City Hotel West Frankfurt City Centre” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „City Hotel West Frankfurt City Centre”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy City Hotel West Frankfurt City Centre ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu serwowane jest śniadanie.

Czy City Hotel West Frankfurt City Centre ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się City Hotel West Frankfurt City Centre?

Obiekt znajduje się w miejscowości Frankfurt nad Menem.

City Hotel West Frankfurt City Centre na mapie: Frankfurt nad Menem

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o City Hotel West Frankfurt City Centre

Średnia ocena z 317 opinii na Booking.com to 2,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o City Hotel West Frankfurt City Centre. Dodaj swoją na frankfurt-hotel-finder.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10