The Suite Garden Hotel

Fellnerstr. 3, 60322 Frankfurt nad Menem, Niemcy

  • Do 4 osób
  • Do 74 m²
  • Sypialnie: 2

The Suite Garden Hotel znajduje się 544 m od centrum. Goście oceniają obiekt na 8,4/10 (596 opinii). Na miejscu obiekt udostępnia m.in. pokoje rodzinne, taras oraz bezpłatne Wi-Fi.

The Suite Hotel Garden to aparthotel z 32 pokojami we Frankfurcie nad Menem.

Pokoje i wyposażenie

Apartament typu Classic Suite obejmuje sypialnię, salon i kuchnię. W apartamencie dla 3 osób dorosłych znajdują się sypialnia, salon oraz kuchnia. Apartament typu Deluxe Suite dla 4 osób dorosłych ma 2 sypialnie i salon. Pokój jednoosobowy oferuje prywatną łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, minibar oraz klimatyzację. W tej samej jednostce dostępne są też dźwiękoszczelne ściany, telewizor z płaskim ekranem i kanałami kablowymi oraz szafa.

Udogodnienia obiektu

Na miejscu działa strefa wellness z sauną i łaźnią parową. Dostępne są też bezpłatne Wi-Fi, przechowalnia bagażu i usługa prania.

Lokalizacja i dojazd

Stacja metra Eschenheimer Tor znajduje się 300 m od obiektu. Lotnisko Frankfurt nad Menem jest oddalone o 11 km.

Atrakcje w okolicy

  • Hauptwache - 750 m
  • Main Tower - 850 m
  • Dom Goethego - 950 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~510 zł

Wybór pokoi

Apartament typu Classic Suite

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • klimatyzacja

2 osoby32 m²prywatna łazienka

The Suite Garden Hotel - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przestronny taras
  • zielony ogród
  • depozyt na bagaż
  • serwis pralniczy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „The Suite Garden Hotel”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 12:00.

Czy w obiekcie „The Suite Garden Hotel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „The Suite Garden Hotel”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy The Suite Garden Hotel ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się The Suite Garden Hotel?

Obiekt znajduje się w miejscowości Frankfurt nad Menem.

The Suite Garden Hotel na mapie: Frankfurt nad Menem

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o The Suite Garden Hotel

Średnia ocena z 596 opinii na Booking.com to 8,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Lynn 11 - 2025
9/10

Zatrzymaliśmy się na jedną noc w drodze. Apartament był duży, z pełną kuchnią i salonem. Zostaliśmy tylko na jedną noc, ale wygląda na to, że to całkiem spoko miejsce, jeśli ktoś musi zostać na dłużej.

ℹ) Opinie gości The Suite Garden Hotel nie stanowią oceny serwisu frankfurt-hotel-finder.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10